Tibetské mísy

Masáž vibrací a zvukem tibetské mísy

Relaxace a hluboké uvolnění stresovaného těla, mysli a rozjitřených emocí.

Masáž vibrací a zvukem tibetské mísy je jemnou masáží s hlubokými harmonizujícími a detoxikačními účinky jak na tělo fyzické, tak i mentální, emocionální a duchovní.

Díky jemné a ladné vibraci tibetské mísy přiložené na tělo se vibrace postupně šíří tělem a pomáhá vyrovnávat disharmonie, uvolňovat bloky a tenze. Vaše tkáně a buňky se sladí se zvukem mísy a rozechvějí se. Tím dostanou jemnou buněčnou masáž. Vibrace tibetských mís jsou dostatečně klidné na to, aby ztišily nervový systém a zároveň dostatečně silné, aby pronikly hluboko do těla a prostoupily i kostmi.

Během terapie dochází k čištění krve, jemné masáži svalů, orgánů a kostí. Zároveň se tímto způsobem podporují samoléčebné schopnosti těla, navozuje hluboká relaxace a orgány se harmonizují a energetizují.

Jak to probíhá

Masáž probíhá v oblečení, v lehu na břiše. Terapeut postupně přikládá tibetskou mísu na ruce, nohy a hrudník a rozezpívává ji. 

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém vydržíte ležet a nebude vás škrtit, škrábat, kousat, stahovat a blokovat tak proudění vibrací a energie.

Součástí terapie je dobrovolné sdílení vašich témat, problémů a pocitů na fyzické, mentální i emocionální úrovni. Cílem je, abyste si tato témata zvědomili a pojmenovali. Díky tomu můžete při terapii odpočívat a vaše tělo rozproudí léčebné procesy, tam kde je třeba.

Účinky

  • Zklidnění, relaxace a uvolnění v uspěchané době,
  • detoxikace a harmonizace tělesných funkcí,
  • podpora samoléčebných procesů a vyladění základních pilířů zdraví – těla, mysli a duše,
  • napojení na sebe sama, otevření se proudu života a spokojenosti se sebou,
  • další individuální účinky – může zmírnit bolesti, snížit krevní tlak, zlepšit kvalitu spánku a stimulovat imunitní systém.

Účinky masáže můžete také podpořit organickou veganskou nebo živou stravou a pitím čisté vody. 

Kontraindikace

Terapie není vhodná:

  • v těhotenství,
  • pro osoby s kardiostimulátorem,
  • pro osoby trpící epilepsií,
  • pro osoby, které se léčí s depresí a užívají antidepresiva,
  • pokud máte čerstvé jizvy nebo jste čerstvě po operaci (masáž lze provádět přibližně 4 týdny po vzniku jizvy či po operaci). Vždy spolu nejprve zhodnotíme stav jizvy. Následné terapie mohou přispět k urychlení hojení jizev. 

Jak často opakovat

To je plně na vašich prioritách a potřebách. Pro hluboké seznámení se a prohloubení účinků masáže se doporučuje absolvovat 3 masáže během 10 dnů. Vždy jednu terapii po třech dnech. 

Není vhodné kombinovat tuto masáž s jinými terapiemi a masážemi, aby se účinky terapií vzájemně nerušily a léčebné procesy mohly doběhnout.

Potřebujete vědět více? Můžete se podívat sem.

Cena a kontakty pro objednání

masáž zvukem a vibrací tibetské mísy
1 700 Kč/90 – 120 minut