Aromaterapeutická masáž

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Spojením relaxační masáže s éterickými oleji, dochází k harmonizaci fyzického, psychického i duchovního zdraví člověka. Právem tak označujeme aromaterapeutickou masáž jako holistickou, neboli celostní.

Dokáže nám ulevit od bolesti, únavy, napětí, stresu a díky hluboké relaxaci dává organismu impulz k celkové regeneraci.

Celotělová masáž

Péče celého těla zharmonizuje a uvolní nejen tělo, ale i duši.

Masáž je zaměřená na záda, nohy, ruce, břicho, hruď, krk, obličej a hlavu. Harmonizují se tak všechny energetické orgánové dráhy v těle – srdce, perikardu, plic, jater, žlučníku, sleziny, žaludku, tenkého střeva, tlustého střeva, ledvin a močového měchýře. Dále energetickou dráhu Trojitého zářiče, dráhu přední střední a zadní řídící.

Odpočiňte si a dopřejte si příležitost hodit vše za hlavu.

Uvolnění krční páteře

Páteř je naše opora, pro naši kostru centrální pohyblivou osou, díky níž stojíme vzpřímeně. Skládá se z 33 obratlů a dělí se na krční, hrudní a bederní páteř.

V každé části se ukládají duševní bloky, které mohou mít za následek bolesti páteře. V krční oblasti pracujeme zejména s emocemi, převážně smutkem a hněvem.

Masáž obličeje a hlavy

Obličej je naše vizitka, výraz sebe sama – barometr naší nálady. Na naší tváři se odráží čas, naše vzpomínky i emoce. Každý máme jinou tvář, každý jsme originálem, který si zaslouží tu nejlepší péči!

Hlava je domovem našeho rozumu a myšlení. V hlavě se ukládá tlak a jakmile ji  máme všeho plnou, dává nám jasně najevo, že potřebuje vyčistit.

Aromaterapie pro děti

Každý z nás potřebuje péči, i ti nejmenší. Aromaterapie pro děti je nejlepší způsob kdy skrze naše ruce promlouváme k dítěti.

Aromaterapie pro děti je vhodná pro novorozence i větší děti.

Dětskou masáž neprovádím přímo na dítěti, ale učím rodiče jak na ni. Je to z důvodu, abych nerozrušila malé dítě tím, že na něj sahá cizí člověk. Na lekci vás tedy doprovází vaše robátko, ale samozřejmě nemusí. Návod jak na dětskou masáž ode mne dostanete vytištěnou formou skript, do kterých si můžete psát poznámky.

Sezení s Bachovkami

Bachovy květové esence jsou výtažky z rostlin a květů, které nesou jejich ,,energii“. Mají schopnost přivést tělo do rovnováhy ve všech rovinách – fyzické, mentální, emocionální i spirituální. V Anglii dr. Edward Bach ukončil svou lékařskou praxi, protože byl zklamán ortodoxní medicínskou praxí a věnoval svůj život zkoumáním energií a léčivých sil rostlin.  A tak dr. Bach izoloval osmatřicet různých květin, které používáme pro míchání Bachových květových esencí.

Výtažky z květů ovlivňují emocionální roviny oproti konvenčním lékům, které působí hlavně ve fyzické rovině. V tom se podobají homeopatickým lékům, protože i ony představují formu subtilní energie. V aktuální substanci je zachycena vibrační energie rostliny, která při vnitřním užívání pomáhá dosáhnout stav harmonie. To se děje tím, že se „rozpustí“ blokády emocionální a mentální roviny (jako třeba starost, obava, nervozita). Podle dr. Bacha jsme potom opět v rovnováze a tím zmízí i stav nemoci.

Cena a kontakty pro objednání

aromaterapeutická masáž
1 400 Kč/120 minut

aromaterapie pro děti
700 Kč
/ 60 minut

sezení s Bachovkami
650 Kč
/ 60 min

celotělová masáž
2
400 Kč / 3,5 hodiny

uvolnění krční páteře
520 Kč / 30 – 40 minut

masáž obličeje a hlavy
600 Kč
/ 30 – 40 minut