VÝŽIVA

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Individuální léčebný talíř dle data narození

Sestavení individuálního léčebného talíře podle data narození vychází z Nine Star KI – astrologie 9 hvězd. Jedná se o harmonizaci vnitřního prostředí v těle pomocí jednotlivých potravin tak, aby druhy potravin a způsob jejich úpravy vytvářely proudění energie a vzájemnou podporu v jednotlivých orgánech a v jejich regeneraci.

Při sestavování individuálního léčebného talíře se vychází z pentagramu, tzv. transformace 5ti elementů, kdy jednotlivé orgány v lidském těle se vzájemně podporují a vytváří interakci.

Úprava jídelníčku podle této metody dokáže dostat tělo v relativně krátké době ( 6 – 8 týdnů) do stavu, kdy se začíná regenerovat samo. Funguje to vždy, nejenom když je člověk v neustálém stresu, čímž je tok energie narušen, objeví se stagnace a člověk jde do nemoci, ale i když je relativně zdravý, jen chce sestavit jídelníček např. jako prevenci proti civilizačním chorobám.  

Cena

první konzultace
2 000 Kč / 90 minut

následné konzultace
1 600 Kč / 60 minut

Vaření podle makrobiotických principů

Znamená vařit podle ročního období, z lokálních surovin, z toho, co nám příroda nabízí v celé své škále a pestrosti v jednotlivých obdobích roku.

Učí nás osvojovat si informace o ochlazujících, zahřívajících či uvolňujících potravinách – jak uvařit tak, abychom nebyli zbytečně stažení, a neměli neustále chuť na sladké.

Pomáhá zachovávat rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v přirozené stravě.

Cena

první konzultace
2 000 Kč / 90 minut

následné konzultace
1 600 Kč / 60 minut

Kontakty pro objednání

Literatura k tématice

Dagmar je autorkou či spoluautorkou knih o makrobiotickém stravování, které si můžete zakoupit v našem studiu nebo zde.

Tituly:
Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad a nejen pro ně
Makrobiotické nedělní vaření
Makrobiotický léčebný talíř I.
Makrobiotický léčebný talíř aneb nemoc není nepřítel II. 
Makrobiotické dobroty babiček Dáši a Světlany