UŠNÍ SVÍCE

UŠNÍ SVÍCE

Ušní svíce jsou výborným pomocníkem a relaxační metodou pro uvolnění a změkčení vnitřních sekretů ucha.  Vhodné při rýmě a zalehlých uších, šumění v uších, nedoslýchavosti, působí na celkové uvolnění při stresu a únavě

Použití ušní svíce je návratem k přírodním technikám, používá se jako relaxační metoda, která využívá účinků tepla ohně.

Cena

reflexní masáž chodidel, aplikace ušních svící, jemná masáž hlavy, reiki, relaxace
700 Kč / 60 minut  

dárková poukázka – platnost 6 měsíců
700 Kč

Kontakty pro objednání

Více o ušních svících:

Způsob aplikace

Zapálená ušní svíce podložená hliníkovou fólií se vloží svisle do ucha kulatým koncem, v němž je umístěna fólie. Teplo a kouř vnikají do ucha, kde způsobují uvolnění tlaku v příušních dutinách. Nastává zmírnění napětí v uchu i hlavě. Uvolňují se staré usazeniny a stimuluje se tvorba nového ušního mazu. Teplo působí i na periferní oblast mikrosystému ušního boltce. Klient vnímá hořící svíci jako velmi příjemné, hřejivé a uklidňující slabé praskání ohně v krbu.

Klient leží na boku a zapálená svíce se mu opatrně vloží  nehořícím koncem kolmo do zvukovodu. Po celou dobu  hoření se svíce přidržuje. Po aplikaci  zvukovod opatrně vyčistíme tupou špachtlí od zbytku ušního mazu a dočistíme vatou. Poté se klient přetočí na druhý bok a svíce se aplikuje do druhého ucha.

Kontraindikace

Obecně nejsou známy. Neprovádět u dětí do 6 let, při zánětu ušní dutiny; u alergiků na včelí produkty; při zvýšené  teplotě (angíně); při jakémkoliv nepříjemném pocitu (bolesti) terapii přerušit.

Terapii je vhodné doplnit masáží chodidel nebo krátkodobou relaxací.

Relaxační svíčky se i dnes vyrábí ručně ze směsi včelího vosku a přírodní tkaniny. V některých případech mohou být přidány i výtažky z osvědčených léčivých bylin ve formě éterických olejů.

Složení ušních svící: včelí vosk, parafín, přírodní tkanina, hliníková fólie, silice léčivých rostlin.