RELAXAČNÍ AROMAMASÁŽ

RELAXAČNÍ AROMAMASÁŽ

Relaxační – aromaterapeutická masáž zad, šíje, dolních a horních končetin je jemnou relaxační masáží využívající účinky rostlinných silic.

  • přináší relaxaci, zmírňuje vliv stresu a zvyšuje energii, zlepšuje kvalitu spánku
  • podporuje krevní a lymfatický oběh, posiluje nervový systém a trávení
  • pomáhá organizmu se vyrovnat se zátěží (stres, virózy apod.) posiluje imunitní systém
  • uvolňuje svalové partie a tkáně těla
  • podporuje regenerační proces pokožky

Cena

masáž chodidel, dolních končetin zezadu, zad a šíje, reiki, relaxace
950 Kč /  90 minut 

masáž chodidel, oboustranně dolních končetin, horních končetin, masáž zad a šíje, reiki, relaxace
1 300 Kč / 120 minut

dárková poukázka – platnost 6 měsíců
950 Kč / 1 300 Kč – dle délky masáže

Kontakty pro objednání

Léčivé vůně éterických olejů

Silice éterických olejů se přidávají do předehřátých panenských rostlinných olejů lisovaných za studena (např. mandlový, slunečnicový, brutnákový, kokosový olej), kterými se aromaterapeutická masáž provádí. Obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů. Pronikají až do nejhlubších vrstev pokožky a jejich složení odpovídá složení tuků našeho těla. Rostlinné oleje a silice jsou vmasírovány, zlepšují stav pleti, regenerují pokožku i tkáně, působí blahodárně při kožních onemocněních. Výborně se vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty. Vhodně zvolené rostlinné silice pomáhají uvolnit svaly a napětí a díky tomu je aromaterapeutická masáž ještě účinnější. 

Vůně jsou našim mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji ze všech vjemů. Pro každého z nás, jsou některé rostlinné vůně příjemné a jiné nepříjemné. Proto je důležité, aby si každý vybral tu svoji, účinky masáže se tak násobí. Vdechování vůní éterických olejů je ovlivňováno rovněž psychické rozpoložení.  Molekuly silic se dostávají do plic a odtud pak do celého těla, čímž se násobí jejich účinek. Éterické oleje snadno pronikají kůží do těla a již po 10 minutách jejich působení na pokožku je lze prokázat v krvi. Aromaterapeutická masáž působí na všechny smysly našeho těla.

Ke všem masážím používám  aromaterapeutickou olejovou kosmetiku Original ATOK.